Wolne miejsca: TAK!

Zapisz się na zajęcia: kontakt@paulpipers.pl

InformacjeProgramMedia

1. Godziny i dni zajęć:

Poniedziałki 6:00-7:00 i środy 6:00-7:00. Zajęcia w sezonie 2019/2020 rozpoczynają się 16 września i potrwają do 12 sierpnia 2020 r.

 

2. Lokalizacja

Basen CRS WUM, ul. Trojdena 2c, 02-109 Warszawa

 

3. Sprzęt

Na zajęcia trzeba przynieść własny sprzęt pływacki:
– płetwy – miękkie i najlepiej z piórem średniej długości;
– rurkę czołową;

 

4. Płatności i czas na basenie.

Pojedyncze zajęcia kosztują 45 zł – rozliczamy się z góry za cały miesiąc. W cenie jest wejście na godzinę (od przejścia przez bramki do rozliczenia w kasie). Za dodatkowe minuty trzeba samodzielnie zapłacić w kasie. Posiadacze kart typu multisport mogą je nabić przed wejściem, wtedy na kluczyku mają łącznie dwie godziny, nie muszą się więc spieszyć z wyjściem po treningu.

 

Pełny kalendarz zajęć podsyłamy po zarejestrowaniu się na zajęcia. Jest możliwość odrobienia pojedynczych nieobecności po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. W przypadku dłuższych wyjazdów (np. służbowych) i konieczności opuszczenia więcej niż połowy zajęć w miesiącu, rozliczamy się indywidualnie.

 

5. Zapisy.

Prosimy o zapisy bezpośrednio na mail: kontakt@paulpipers.pl.

 

6. Łączenie z innymi zajęciami

Jest możliwość połączenia zajęć z treningami grupowymi w inne dni. Wszystkie grupy realizują spójny program treningowy, ale treningi nie powtarzają się między zajęciami. To znaczy, że można realizować nawet program 5 x w tygodniu.

1. Profil grupy.

Wiodącym style w grupie jest dowolny, chociaż nie zapominamy również o innych stylach. Na zajęcia najbardziej pasować będą osoby, które pływają 1:20-1:30 na 100 dowolnym i 6:30-7:30 na 400 dowolnym. Minimalne wymagania to umiejętność swobodnego przepłynięcia dłuższego odcinka (400 m i więcej) kraulem i grzbietem.

 

Obecnie duży nacisk kładziemy na naukę stylu motylkowego oraz nawrotów. Na treningach często robimy testy, aby sprawdzać czy realizujemy program zgodnie z jego założeniami.

 

2. Udostępniane materiały

Razem w pakiecie udostępniany jest program treningowy, obejmujący dwa treningi w grupie oraz jeden trening do samodzielnej realizacji.

 

Wszystkie treningi udostępniane są w formie dzienniczka treningowego.

Przykład programu treningowego z części poprzedniego sezonu można zobaczyć tutaj:
http://paulpipers.pl/blog/2016/12/jak-poprawic-plywanie-na-nogach-studium-przypadku/

1. Jak wyglądamy, co robimy?