Wolne miejsca: TAK!
Zapisz się na zajęcia!
InformacjeProgram

1. Godziny i dni zajęć:

Poniedziałki 18:00-19:00. Zajęcia w sezonie 2017/2018 rozpoczęły się 25 września 2017 r. i potrwają do 25 czerwca 2018 r.

 

2. Lokalizacja

Sala gimnastyczna Liceum Ogólnokształcącego nr 68 im. Tytusa Chałubińskiego w Warszawie, ul. Narbutta 31, Warszawa Mokotów

 

3. Sprzęt

Na zajęcia trzeba mieć sprzęt do ćwiczeń: luźne ubranie i buty sportowe (zdarza się, że ćwiczymy na boso, ale buty są zdecydowanie rekomendowane). Reszta potrzebnego sprzętu będzie już na sali.

 

4. Płatności i czas na sali.

Pojedyncze zajęcia kosztują 30 zł – rozliczamy się z góry za cały miesiąc. Osoby, które chodzą na inne regularne zajęcia organizowane przez Paul Piper’s płacą 20 zł. Trening trwa godzinę. Najlepiej pojawić się na sali 10 min wcześniej, przed startem zajęć.

 

Pełny kalendarz zajęć podsyłamy po zarejestrowaniu się na zajęcia. W obrębie grupy nie ma możliwości odrabiania zajęć. W przypadku dłuższych wyjazdów (np. służbowych) i konieczności opuszczenia więcej niż połowy zajęć w miesiącu, rozliczamy się indywidualnie.

 

5. Zapisy.

Prosimy o zapisy przez formularz w górze strony, lub bezpośrednio na mail: kontakt@paulpipers.pl. W grupie jest maksymalnie 12 miejsc.

 

1. Profil grupy.

Zajęcia nastawione są na poszerzanie umiejętności ruchowych uczestników. Głównym celem jest uzupełnienie treningu w głównej dyscyplinie o niezbędne elementy motoryczne, których nie da się zastąpić treningiem w wodzie lub treningiem biegowym. Główne filary zajęć to trening siłowy, zapobieganie kontuzjom i poprawianie mobilności. Dużo czasu poświęcamy również grom ruchowym i pracy z partnerem.