Mako na pływackim Łomżingu 2022

Było u nas przez chwilę cicho, ale szybko nadrabiamy zaległości i piszemy co ostatnio zastało nas w Łomży.

8 października odbył się tam się kolejny Puchar Polski Masters w Pływaniu – „Pływacki Łomżing”. Mako reprezentowała silna 7-osobowa ekipa: Ania Dąbrowska, Timea Balajcza, Marek Piórkowski, Paweł Adamowicz, Michał Rudziński, Jarek Bystry i Sebastian Ostapczuk. Zawody były dość kompaktowe i przez to przebiegły dość sprawnie. Czasem aż zbyt – szczególnie kiedy trzeba było startować w konkurencjach jedna po drugiej. Na plus to, że zawodnicy mogli nauczyć się sprawnego przemieszczania po basenie. ?

Drugi plus zawodów, to duża liczba konkurencji do wyboru. Dla Mastersów szczególnie ważne, gdyż na większości podwórkowych zawodów wybór jest zdecydowanie bardziej ograniczony. Z innych pozytywnych wiadomości Timea znalazła się w top 6 najlepszych zawodników zawodów, a chłopakom udało się zdobyć 3 miejsce w sztafecie 4 x 50 dowolnym.

Dziękujemy bardzo miastu Łomży oraz organizatorom za świetnie zorganizowane zawody! Mamy nadzieję, że od teraz będą tam odbywały się regularnie. No i wszystkim zawodnikom oczywiście serdecznie gratulujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *